O nas

 

JESTEŚMY…

…herbaciarnią/kawiarnią oraz sklepem z herbatą. Nasza tradycja sprzedaży herbat sięga 1996 r. i związana jest z jedną z najdłużej istniejących restauracji w Poznaniu – „Chimerą”. Po ponad 20 latach działalności „Chimery” stworzyliśmy nowe, szczególne miejsce, dedykowane zwłaszcza serwowaniu i sprzedaży herbaty. Tak powstało „Pod Lampionami” w 2013 r.

Dziś to nie tylko sklep z herbatą, ale także miejsce gdzie każdą herbatę z naszej oferty można zaparzyć i zjeść do tego pyszne (w tym bezglutenowe i wegańskie) ciasta.

WNĘTRZE

Lokal – umiejscowiony w tuż przy Starym Rynku w Poznaniu – wyróżnia kameralna, przytulna, a zarazem elegancka atmosfera, nawiązująca wystrojem do krajów azjatyckich. Rozpoznawalnym elementem wystroju są kolorowe chińskie lampiony, które zdobią, a zarazem oświetlają sufit lokalu. W wnętrzu preferujemy drewno i czerwienie. Wierzymy, że udało nam się uczynić minimalizm ciepłym i przytulnym miejscem.

OBSŁUGA

W „Pod Lampionami” możecie Państwo liczyć na obsługę pełną pasji, przyjazną i pomocną Klientom / Klientkom.

Akceptujemy płatność kartą, oferujemy wi-fi, możliwość rezerwacji stolika/lokalu, organizację imprez okolicznościowych (lokal posiada 2 sale, łącznie 36 miejsc). Menu i obsługa dostępna również w języku angielskim.

KLIENCI

Cieszymy się, że nasze miejsce odkrywają wciąż nowi Klienci, z których większość staje się stałymi bywalcami lokalu, a nierzadko także naszymi Przyjaciółmi.

Z dumą i wdzięcznością zapraszamy Państwa do naszej  herbaciarni/kawiarni oraz sklepu z herbatą. Codziennie.